Bir AKYOL kuruluşudur.

Yeni

Elevatör İmalatı Çeşitleri

Elevatör : Dikey taşıma sistemidir. İstenilen kapasitede alt kattaki malzemeleri üst katlara çıkartmak için kullanılır.

İncelediğiniz ürün ile ilgili ayrıntı ve fiyat öğrenmek için 0212 244 21 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

VAR

Adet

ELEVATÖR İMALATI ÇEŞİTLERİ

 

KOVALI ELEVATÖR İMALATI

Elevatör üst başlığı kolay sökülebilmesi için iki parçalı ve bütün bağlantıları civatalı yapılır. Üst başlık; kasnak, kasnak mili, rulman ve yatakları ile motor sehpasından meydana gelir.
Ürün çıkışı üst başlık üzerindedir. Alt başlık: Kasnak,kasnak mili, rulman ve yatakları ile ürün girişi ve temizleme kapakları vardır. Elevatör alt başlığı kolay sökülebilmesi için iki parçalı ve bütün bağlantıları civatalı yapılır. Elevatör boruları 1.5 mm veya 2 mm sacdan imal edilir.
Kova değişimi için boru üzerinde söküp takılabilir kapak vardır. Elevatörlerin kapasite ve yüksekliğine göre redüktörlü motor seçimi yapılır. Üst başlıkta bulunan ayarlı motor sehpası, redüktörlü motor'un elevatöre zincir kaplin ile bağlanmasını sağlar. İsteğe göre frenli frensiz redüktör tipleri kullanılır.

 

 

 

 

 

Elevatör Yardımcı Malzemeleri

Elevatör Kayışları

Elevatör kayışları ıslak ve kuru ürünler için siyah lastik kayış, kuru ürünler için beyaz renkli olarak imal edilmektedir. Taşınacak ürünün özelliğine göre farklı tür kayışlar kullanılabilir.

 

Elevatör Kovaları

Elevatör kovaları, ölçülerine göre el yapımı kova, pres kova, plastik kova veya kaynaklı kova olarak kullanılabilir. Taşınacak ürünün özelliğine uygun elevatör kepçesi seçilmesi gerekir.

 

Redüktörlü Motorlar

Taşınacak ürünün özelliğine uygun istenen kapasite ile alakalı olarak redüktörlü motor kullanılır.
 

 

Benzer Ürünler

Biz Sizi Arayalım
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.