Bir AKYOL kuruluşudur.

Yeni
Loyka
Loyka

Ferrit Plaka Mıknatıs

Ferrit Plaka mıknatıslar farklı ebatlarda tasarıma uygun olarak yerleştirilebilir. Plaka mıknatısların kasası paslanmaz çelikte (AISI 304) (AISI 316) imal edildiği için sulu ve nemli ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Paslanmaz gövdesiyle gıdaya uygun un, şeker, buğday ve tahıl ürünleri ile temas edilebilir özelliktedir.

İncelediğiniz ürün ile ilgili ayrıntı ve fiyat öğrenmek için 0212 244 21 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

VAR

Adet

Ferrit Plaka Mıknatıs


Manyetik plaka seperatör diğer adıyla leha mıknatıslar, neodyum veya ferrit mıknatıslardan imalatı yapılan ayırıcılardaır. Bu tip plaka mıknatıslar dışardan gelebilecek sıvı gibi maddelerden paslanmaz gözdesiyle sızdırmaz bir yapıda olup farklı ölçülerde tasarımı yapılmaktadır. Plaka mıknatıslar farklı ebatlarda tasarıma uygun olarak yerleştirilebilir. Plaka mıknatısların kasası paslanmaz çelikte (AISI 304) (AISI 316) imal edildiği için sulu ve nemli ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Paslanmaz gövdesiyle gıdaya uygun un, şeker, buğday ve tahıl ürünleri ile temas edilebilir özelliktedir.
 


 

ferrit plaka mıknatıs modelleri

AVANTAJLARI

-AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik gövde

- Su ve nemli ortamlarda sızdırmazlık sağlar.

- Kolay montaj edilir.

- İstenilen ölçülerde tasarlanır.

ferrit plaka mıknatıs çeşitleri


İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE TASARLANILABİLİR

ferrit plaka mıknatıs fiyatları

Neodyum Plaka Mıknatıs

 

paslanmaz mıknatıs modelleri

 

paslanmaz ferrit mıknatıs modelleri

 

 

 

 

Benzer Ürünler

Biz Sizi Arayalım
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır. google-site-verification=Yad0F4z1LwtuA42onKEsS7oFLZqmI3_flTugni_Dwh4