Bir AKYOL kuruluşudur.

Yeni

Genişletilmiş Sac

Genişletilmiş sac, metallerin çeşitli amaçlar için işlenmesiyle elde edilen bir malzemedir. Bu sac, düz bir metal levhanın belirli bir desene göre kesilerek ve daha sonra genişletilerek üç boyutlu bir yapıya dönüştürülmesiyle oluşturulur.

İncelediğiniz ürün ile ilgili ayrıntı ve fiyat öğrenmek için 0212 244 21 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

VAR

Adet

Genişletilmiş Sac

 

Genişletilmiş sac, metallerin çeşitli amaçlar için işlenmesiyle elde edilen bir malzemedir. Bu sac, düz bir metal levhanın belirli bir desene göre kesilerek ve daha sonra genişletilerek üç boyutlu bir yapıya dönüştürülmesiyle oluşturulur. Bu işlem sonucunda sac, hafif, dayanıklı ve oldukça geçirgen bir yapıya sahip olur.

 

genişletilmiş sacgenişletilmiş sac

Alüminyum paslanmaz dkp tüm saçlardan imal edilmektedir.
En ölçüsü maksimum 1500mm dir.
Kalınlık maksimum 5 mm olarak olarak yapılmaktadır.

genişletilmiş sacGenişletilmiş Sac

 

genişletilmiş sacgenişletilmiş sac

 

 

 

 

GENİŞLETİLMİŞ SAC KULLANIM ALANLARI


İnşaat ve mimari alanında genişletilmiş sac, binaların cephe kaplamalarında, korkuluklarda, merdivenlerde ve balkonlarda estetik ve fonksiyonel amaçlarla kullanılır.
Sanayi ve üretim alanında genişletilmiş sac; Makine ve ekipmanlarda filtre, elek ve koruyucu kapak olarak yaygın bir şekilde kullanılır.
Otomotiv alanında genişletilmiş sac; araçlarda hava filtreleri, radyatör koruyucuları ve dekoratif parçalar olarak yer alabilir.
Havalandırma ve iklimlendirme alanında genişletilmiş sac; hava akışını sağlamak için havalandırma kanalları ve menfezlerde kullanılır.
Mobilya ve dekorasyon alanında genişletilmiş sac; mobilya tasarımlarında, iç mekan dekorasyonunda ve aydınlatma elemanlarında dekoratif amaçlı olarak tercih edilir.
 

 

 

 

 

 

Genişletilmiş Sac Üretim Süreci


Genişletilmiş sac, genellikle aşağıdaki adımlarla üretilir: Metal levha belirli bir desene göre kesilir. Kesilen levha, özel makinelerle genişletilerek üç boyutlu bir yapıya dönüştürülür. Genişletilmiş sac, talep edilen yüzey bitişi ve koruma kaplamaları ile işlenir.

 

genişletilmiş sac

Benzer Ürünler

Biz Sizi Arayalım
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır. google-site-verification=Yad0F4z1LwtuA42onKEsS7oFLZqmI3_flTugni_Dwh4