Bir AKYOL kuruluşudur.

Yeni

Jet Filtre Torbası ve Diğer Yedek Parçaları

Jet filtre step motora pals vererek her 4 veya 2 palsta bir 26 hava geçiş deliğin birinden hava boşaltım yaparak filtre torbalarına hava vermeyi sağlar.

İncelediğiniz ürün ile ilgili ayrıntı ve fiyat öğrenmek için 0212 244 21 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

VAR

Adet

Keçe Jet Filtre Torbaları ve Diğer Jet Filtre Aksesuarları

KEÇE JET FİLTRE TORBASI ÖZELLİKLERİ:

Ø 11.5 cm.
Boy : 1800 - 2400 mm
İstenilen ebat ve özel ölçülerde torbalar imal edilebilir.

KEÇE
Muhteviyatı : % 100 polyester
Gramaj : 400 gr./m² - ± %5
Kalınlık : 1,6 mm - 1,8 mm
Hava Geçirgenlik : 14000 lt/dm.2
Çalışma sıcaklığı : 150 Cº
Parlak yüzey tozların tutulmasını sağlar.

et filtre step motora pals vererek her 4 veya 2 palsta bir 26 hava geçiş deliğin birinden hava boşaltım yaparak filtre torbalarına hava vermeyi sağlar.

Jet filtrenin üzerindeki hava ve hız ayar değerleri sayesinde hava boşaltımı sırasında valfin aktif kalma süresini ve step motorun hava delikleri arasındaki geçiş süresini ayarlayabiliriz.

Diğer bir özelliği ise 2-8-32 hava boşaltımı sırasında bir tokmak çıkışı yapar.

Supersonik filtre ve rotoflow'larda biriken toz ve parçacıkların temizlenmesine ve akışkanlığının sağlanmasına yardımcı olur.

EE-SS-FB

JET FİLTRE BEYNİ ÖZELLİKLERİTEKNİK BİLGİLER
Ürün Kodu : EE-SS-FB
Besleme Voltajı : 220 VAC
Besleme Gücü : 22 W
Kumanda Voltajı : 12/24 VDC
Hava : Min. 0.1 sn Max. 2 sn (Filtre torbalarına hava patlatma
süresidir.)
Hız (Aralık/Zaman) : Min. 1 sn Max. 9 sn (Bir patlamadan diğer
patlamaya geçiş süresidir.)
Net Ağırlık : 11 Kg
Harici kullanıma uygun kutulanmıştır.
Ekstra pano gerektirmez.
Darbe ve aralık olmak üzere çift zaman ayarlıdır.drop_detay

JET IMPULS FİLTRE BEYNİPatlaçlı tip, yüksek basınçlı filtrelerde kullanılır. Kompresörle çalışan jet Impuls filtrelerde kullanılan bu beyinin özellikleri :

*Türkçe menü,

*Patlaçpüskürtme süresi istenilen şekilde yapma,

*Beklemesüresini ayarlama,

*Gurup gecikme süresi düzenleme,

*Gurup sayısı

*220 volt ile çalışır,

*saydam kapaklı kutu,

*istenilen yere bağlanabilme özeliği vardır. İstenirse filtre üzerine istenirse duvara , yada panoya bağlanabilir.

Jet filtre Torbası Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Jet filtre torbası endüstriyel tesislerde ortaya çıkan kötü kokuların giderilmesinde kullanılır. Toz ve duman gibi olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çok kullanışlı ve işlevsel filtre modelleri öne çıkmıştır. Daha rahat ve sağlıklı bir çalışma ortamı için bu ürün modelleri tavsiye edilir ve kullanılır. Motora pals veren jet filtre 2 veya 4 pals sürecinde hava boşaltma görevi üstlenir. 26 delikten birinden hava boşaltan sistem iyi, uygun ve kullanışlı bir filtre ile desteklenmelidir.

Jet filtre torbası kullanmanın önemli avantajları söz konusudur. Ortam temizliğinin yanı sıra çalışanların sağlığı açısından bu malzeme oldukça gereklidir. Söz konusu insan ve sağlık olduğu zaman tedbirli davranmanın ve kaliteli malzeme kullanmanın önemini akıldan çıkarmamak gerekir.

Jet filtre Torbası İmalatı

 

Jet filtre torbası imalatı yapılırken en çok dikkat edilen konular arasında kaliteli malzeme seçimi ve kaliteli üretim vardır. Özenle seçilen malzemeler ve üretimde standart anlayışı ile çok kullanışlı filtre torbaları üretmek söz konusu olur. Ortam havasını koruyan bu unsurlardan yararlanıp çalışma temposunu en üst düzeye çıkarmak daha kolay olur. Zamanında değiştirilen kaliteli filtreler sayesinde, çalışma alanı temizliği ve ortam havasının sağlıklı oluşu garantiye alınmış olur. İç mekânda temiz havanın olması bir tesisin prestijini ve çalışma kalitesini yakından etkiler.

Jet filtre torbası imalatı esnasında hammadde seçimine dikkat etmek gerekir. Özenle hazırlanmış olan kalıp ölçüleri hata payı bırakmadan kusursuz bir üretime imkân sağlar. Filtre sistemleri yüksek hava emişi ile çalışır. Filtreler ise bu emişi engellemez ve ortamda bulunan toz ve partiküllerin filtre içinde kalmasını sağlar. Filtre özelliklerine uygun olarak yapılan üretim, pek çok sektörün sağlıklı bir ortama kavuşmasına yardımcı olmuştur.

Jet filtre Torbası Fiyatı

 

Kaliteli keçe modeli olarak karşınıza çıkan filtreler %100 polyester özelliklidir. Ürün kalitesi ve uygun jet filtre torbası fiyatı alışverişi müşteriler adına daha kolay bir noktaya getirmiştir. Filtreler çok uygun fiyatlı ve oldukça gerekli malzemeler içinde yer alır. Filtre değişimi zamanında yapılmadığında, ortamın hava ve çalışma şartlarını olumsuz etkiler. İşlevini yerine getiren filtre sayesinde daha temiz ve sağlıklı koşullarda çalışmak mümkün olur.

Filtre kullanımı ile çalışma verimliliği yükselir. Jet filtre torbası fiyatı yönünden yapılan değerlendirmeler ise genel olarak üretim maliyetini düşürmek içindir. Zaten oldukça uygun olan filtre fiyatları, çalışma ve üretim kalitesini artıran bir çözüm yaratır.

Benzer Ürünler

Biz Sizi Arayalım
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.