Bir AKYOL TİCARET kuruluşudur.

Yeni

Krom Elek Teli

Krom tel elek çeşitleri; birçok farklı sektörde kullanılmaktadır, bunların arasında; kimya, boya, dokuma, tekstil, gübre, ısıtma, sağlık, ilaç, ve benzeri sanayiler sayılabilir. Süzgeç teli, filtre teli olarak da kullanılır. Krom paslanmaz süzgeç teli, paslanmaz elek teli, krom örgü teli, krom elek teli gibi çeşitleri vardır.

İncelediğiniz ürün ile ilgili ayrıntı ve fiyat öğrenmek için 0212 244 21 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

VAR

Adet

KROM ELEK TELİ ÇEŞİTLERİ

 

Krom tel elek çeşitleri; birçok farklı sektörde kullanılmaktadır, bunların arasında; kimya, boya, dokuma, tekstil, gübre, ısıtma, sağlık, ilaç, ve benzeri sanayiler sayılabilir.

Krom paslanmaz süzgeç teli, paslanmaz elek teli, krom örgü teli, krom elek teli gibi kendi arasında çeşitleri vardır. Süzgeç teli, filtre teli olarak da kullanılır.  

 

Elek telleri rulo halinde depolanmakta ve saklanmaktadır. Ruloların standart en ölçüsü 1 metredir. (En 1.50 metre istiyorsanız müşteri hizmetleri yetkilimiz ile görüşmeli ve stok sormalısınız.) 

 

Aşağıdaki tablodan seçilen telden istenen kadar metre kesilir ve o şekilde satışı yapılır. Eğer 1 rulonun tamamını almak isterseniz rulo toplam 30 metreden oluşmaktadır. 

 

 

304 KALİTE PASLANMAZ KROM NİKEL ELEK TELİ TABLOSU

krom tel elek çeşitleri

 

 

304 KALİTE KROM ÖZEL ÜRÜNLER TABLOSU

304 kalite krom tel

Benzer Ürünler

Biz Sizi Arayalım
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır. google-site-verification=Yad0F4z1LwtuA42onKEsS7oFLZqmI3_flTugni_Dwh4