Bir AKYOL kuruluşudur.

Yeni

Mıknatıs Ölçüm ve Kalibrasyon

Firmamız üretim hatları için, metal ile temas eden noktalara gerekli ölçüm değerlerinde mıknatıs önerisi ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Gerek gıda sektörü olsun gerek plastik hammadde sektörü olsun bu sektörlerin üretim hatlarında üretime engel olan metal metaryalleri ayrıştırmak için önerdiğimiz ürün ile daha elverişli bir üretim yapmanızı sunmaktayız. Üretim hattında kullanılan bu mıknatısların belirli periyodik zamanlarda ölçümlerinin yapılması gerekmektedir. Kullanılan mıknatıslarınızı TÜBİTAK onaylı test cihazlarımız ile TESLA değerlerini ölçmeyi ve hatta uygun olup olmadığının tespiti ile ürün kalitenizde artış sağlanacaktır.

İncelediğiniz ürün ile ilgili ayrıntı ve fiyat öğrenmek için 0212 244 21 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

VAR

Adet

MIKNATIS ÖLÇÜMÜ VE KALİBRASYONU
 

 

Firmamız üretim hatları için, metal ile temas eden noktalara gerekli ölçüm değerlerinde  mıknatıs önerisi ile  müşterilerimize hizmet vermektedir. Gerek gıda sektörü olsun gerek plastik hammadde sektörü olsun  bu sektörlerin üretim hatlarında üretime engel olan metal metaryalleri ayrıştırmak için önerdiğimiz ürün ile daha elverişli bir  üretim yapmanızı sunmaktayız. Üretim hattında kullanılan bu mıknatısların belirli periyodik zamanlarda ölçümlerinin yapılması gerekmektedir. Kullanılan mıknatıslarınızı  TÜBİTAK onaylı test cihazlarımız ile TESLA değerlerini ölçmeyi ve hatta uygun olup olmadığının tespiti ile ürün kalitenizde artış sağlanacaktır.

mıknatıs kalibrasyon


AKYOL TİCARET olarak ,yetkin mühendis kadromuz ile mıknatıs ölçümü, mıknatıs kalibrasyonu ve uygun ürün seçimi ile gerekli hizmeti sağladıktan sonra, denetimde gösterilen hassasiyete göre BRC denetimlerinde hatların üzerinde bulunan mıknatıslara gerekli ölçümler sonucunda sertifikamızı tarafınıza sunmaktayız.

Mıknatıs Ölçümü Kontrolü
- Plaka mıknatıs, Seperatörler, Kovan Tipi Seperatörler, Füze Tipi Çekirdek Mıknatıslar, Bar Mıknatıslar gibi ürünlerin yüzey noktalarında ölçüm testi
- Üretim hattının mıknatısa uyguladığı sıcaklık değeri
- Mıknatısın çekim mesafesine karşı duyarlılığı
- Mıknatısın etkileşimde olduğu malzemenin vermiş olduğu korozyana karşı mıknatısın göstermiş olduğu duyarlılık


 

Manyetik ürünlerinizi tarafımıza aynı zamanda gönderebilir, test cihazlarımız ile sonuçları sertifikalandırabiliriz.

Benzer Ürünler

Biz Sizi Arayalım
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.