Bir AKYOL kuruluşudur.

Yeni

Polyamid Takviyeli Transmisyon Kayışlar

LT TİP KAYIŞLAR: Genellikle değirmen , ağaç san, demir-çelik san. ve orta ölçekli san.ürünlerinde transmisyon (güç aktarıcı ) kayış olarak kullanılırlar. Malzemenin iç yüzeyi krom kösele , dış yüzeyi naylon bez , orta yüzeyi polyamid takviyelidir. Malzemenin iç yüzey kısmı tahrik alma özelliğine sahip olup Alman DIN normuna göre imal edilmektedir.

İncelediğiniz ürün ile ilgili ayrıntı ve fiyat öğrenmek için 0212 244 21 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

VAR

Adet

POLİAMİD TAKVİYELİ KUVVET KAYIŞLARI

 

LT TİP KAYIŞLAR: Genellikle değirmen , ağaç san, demir-çelik san. ve orta ölçekli san.ürünlerinde transmisyon (güç aktarıcı ) kayış olarak kullanılırlar. Malzemenin iç yüzeyi krom kösele , dış yüzeyi naylon bez , orta yüzeyi polyamid takviyelidir. Malzemenin iç yüzey kısmı tahrik alma özelliğine sahip olup Alman DIN normuna göre imal edilmektedir.

LL TİP KAYIŞLAR: Genellikle değirmen , ağaç san, demir-çelik san. ve orta ölçekli san.ürünlerinde transmisyon (güç aktarıcı ) kayış olarak kullanılırlar. Malzemenin her iki yüzeyi krom kösele olup iç yüzeyi polyamid takviyelidir. Her iki yüzeyi tahrik alma özelliğine sahiptir.

B ve C TİPİ KAYIŞLAR:

Ağır işletme şartlarında yüksek güç gerektiren sistemlerde kullanılır. Uzama yapmaz.


KULLANIM ALANLARI: Un fabrikaları, tekstil, ağaç, metal ve ambalaj sanayi, pompalar, fanlar, jeneratörler. vs.
B tipi kayışlar, kayışın sadece bir yüzeyinin C tipi kayışlar ise kayışın her iki yüzeyinin çalışacağı transmisyonlarda kullanılır. (Sürtünme katsayısı: Deri yüzey 0,4 bez yüzey 0,2)


L ve LB TİPİ KAYIŞLAR:

Yüksek çevresel hız, yüksek çekiş gücü, aşınma mukavemeti, ekonomik tasarım gerektiren uygulamalar. Hafif ve orta kapasiteli konveyör bant uygulamalarında kullanılır.

KULLANIM ALANLARI: Tekstil (büküm, ring, tarak tezgahları, dairesel örgü makinaları, fan gezegen şeritleri) Kağıt, metal, takım tezgahları, pompalar, fanlar, jeneratörler.vs.
(Sürtünme katsayısı: Sentetik kauçuk 0,7)

Vals ve tanelik kayışlarının toplu siparişlerinde ustalarımız fabrikanıza ölçü almaya ve kayış yapıştırmaya gelebilir.

Biz Sizi Arayalım
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.