Bir AKYOL kuruluşudur.

Yeni

HW 450 Elektrikli Streç Film Paketleme Makinesi

Genellikle gıda sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir. Sebze, meyve vb.. ürünlerin taze kalması, korunması ve bozulmaması için kullanılmaktadır.

İncelediğiniz ürün ile ilgili ayrıntı ve fiyat öğrenmek için 0212 244 21 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

VAR

Adet

HW 450 Elektrikli Streç Film Paketleme Makinesi

 

HW 450 elektrikli streçleme makinesi; genellikle gıda sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir. Sebze, meyve vb.. ürünlerin taze kalması, korunması ve bozulmaması için kullanılmaktadır.

 

  • Makinenin ön tarafında bulunan siyah tabla; streçlenecek ürünün üzerine konulduğu kısımdır. 
  • Streçleme makinesinin, streç filmini koymak için arka tarafında özel bir bölmesi bulunmaktadır. Bu bölmeye yerleştirilerek steç film sabit bir şekilde tutulabilir.
  • Streçlediğiniz ürünlerin açılmaması ve dağılmaması için makinede sıcaklık veren bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölümde ısı verme işlemini gerçekleştirdiğinizde, streç gerilerek ürünü sıkı bi şekilde kavrar ve streçin açılmasına engel olur.

 

streç film makinası

 

  • HW 450 streçleme makinesinde bulunan sıcaklık kademe ayarı sayesinde kesme ve sızdırmazlık için sıcaklık derecesi ayarlanabilmektedir.
  • Kullanımı oldukça kolaydır. streçleme işini oldukça pratik bir hale getirir ve zamanın en verimli şekilde kullanılmasını sağlar.
  • Streçleme gıda sektörü için önemli bir unsurdur. Ürünlerin taze ve temiz bir şekilde uzun süre saklanmasına olanak sağlamaktadır. Bu işleminde en pratik ve verimli şekilde yapılabilmesi için HW 450 ısıtmalı streçleme makinesi kullanılmaktadır.

 

elektrikli streç makinası

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Çene Genişliği 45 cm
Sıcaklık Kademesi Var
Verdiği Sıcaklık Aralığı +55.... +140 °C
Ebatları 540 x 680 x 220 mm
Ağırlık 8 kg
Güç 270 W
Güç Kaynağı 220V 50Hz

Benzer Ürünler

Biz Sizi Arayalım
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır. google-site-verification=Yad0F4z1LwtuA42onKEsS7oFLZqmI3_flTugni_Dwh4