Bir AKYOL kuruluşudur.

Yeni

FKR-400 Maşa Tip Folyo Kapatma Makinesi

Hafif ve kullanımı kolay bir cihazdır. Değişken sıcaklık kontrolü sayesinde, farklı kalınlıklardaki folyoların kapatılması işleminde sızdırmazlığa uygun bir şekilde yapıştırma olanağı sağlamaktadır.

İncelediğiniz ürün ile ilgili ayrıntı ve fiyat öğrenmek için 0212 244 21 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

VAR

Adet

FKR-400 Maşa Tip Folyo Kapatma Makinesi

 

FKR-400 maşa tip folyo kapatma makinesi; hafif ve kullanımı kolay bir cihazdır. Değişken sıcaklık kontrolü sayesinde, farklı kalınlıklardaki folyoların kapatılması işleminde sızdırmazlığa uygun bir şekilde yapıştırma olanağı sağlamaktadır.

 

Maşa Tipi folyo kapatma

 

  • FKR-400 folya kapatma makinesinin ergonomik yapısı ve hafif olması taşınmasını kolaylaştırmaktadır.
  • FKR-400'de bulunan 8 kademeli sıcaklık ayarı sayesinde, alüminyum folyonun kalınlığına göre cihazın verdiği sıcaklık değiştirilebilmektedir.
  • Folyo kapatma makinesinin üzerinde bulunan kırmızı renkteki POWER ışığı cihazın çalışıp çalışmadığını görsel olarak görmenizi sağlamaktadır.

 

FKR 400 el tipi folyo kapatma

 

  • Cihazın yapıştırıcı çenesinde bulunan özel malzemeleri sayesinde ısıtıcı telinin ömrü diğer makinelerden daha uzundur.
  • Yapıştırma çenesi için kullanılan hafif malzeme sayesinde, heryere taşıması kolay olup, dar alanlarda kullanılabilmektedir.
  • Folyo kapatma makinesinin yapıştıma çenesindeki özel kuvvetli sert kaplama sayesinde uzun süreli kullanımda görünümü değişmez . 

 

fkr 400 folyo kapatma makinası

  • Görünümü uzun süre değişmeyecek olan alüminyum, film gibi özel malzemeleri rahatlıkla yapıştırabildiği gibi, poşet yapıştırma makinesi tarafından yapıştırılması imkansız olan kalın filmeleri bile yapıştırabilmektedir.
  • FKR-400, Hacim ve şekli her ne olursa olsun her türlü folyoyu yapıştırabilme özelliğine sahiptir.
  • Cihaz ile doğru sıcaklığı yakalayabilmek için 5 ila 15 dakika beklemeniz gerekmektedir.

 

folyo kapatma makinası

FKR-400 maşa tip folyo kapatma makinesinin kullanımı oldukça basittir. Tek yapmanız gereken işlem resimde görmüş olduğunuz mandal şeklindeki kollara bastırmak ve bir kaç saniye beklemek...

 

folyo kapatma makinası

 

Yapıştırabildiği Malzemeler: Kaplama film, metal kaplama film, termo plastik film üzerindeki çok katlı film, alüminyum film, folyo yada vernik film, vaks kaplama film vb..

 

FKR 400 folyo kapatmamakinası

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Yapıştırma Uzunluğu 40 cm
Yapıştırma Hızı 2-3 saniye
Yapıştırma Genişliği 10-12 mm
Sıcaklık Kademesi 8 kademe ayarlanabilir.
Verdiği Sıcaklık Aralığı 0°C ... 150°C
Güç 550 W
Güç Kaynağı 220 V / 50 Hz

Benzer Ürünler

Biz Sizi Arayalım
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.