Bir AKYOL kuruluşudur.

Yeni

AS Tipi Blower

Airblow üç loblu blowerler; paralel iki mil üzerinde lob olarak bilinen rotorların dönmesiyle havanın emilmesi ve emilen havanın yüksek basınçta üflenmesi görevini yapar.

İncelediğiniz ürün ile ilgili ayrıntı ve fiyat öğrenmek için 0212 244 21 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

VAR

Adet

AS Tipi Blower

 

BLOWER ANA GÖVDE, EMİŞ VE BASINÇ SUSTURUCULARI, CHECK VALF, EMNİYET VALFLİ MANOMETRE, BORU BAĞLANTI BRANŞMANLARI, BURÇLU KASNAKLARI, V KAYIŞLARI, KAYIŞ-KASNAK MUHAFAZASI VE ŞASESİ İLE KOMPLE

 

as blower

 


3 LOBLU BLOWER

Airblovv üç loblu blowerler; paralel iki mil üzerinde lob olarak bilinen rotorların dönmesiyle havanın emilmesi ve emilen havanın yüksek basınçta üflenmesi görevini yapar.

Uygun koşullarda güçlü vakum ve yüksek basınç sağlar. Endüstrinin bütün dallarında değişik birçok uygulamada kullanılır. Kolay dizayn ve istikrarlı performansı uygulama alanlarını gün geçtikçe genişlemektedir.

Blovverlerin temel özelliği; farklı basınçlarda sabit debide gaz akışı sağlar. Verimi yüksektir. Diğer bir özelliği ise sıkıştırmanın bulunduğu alanlarda yağlı bir madde olmadığından gazı kirletmemesidir.
 

ÇALIŞMA PRENSİBİ

Blovverler döküm gövde içerisinde 2 rotorun dişlilerle senkronize olarak dönmesi şeklinde çalışır. Rotor boyunca loblar arasında hiçbir şekilde temas yoktur. Çok düşük toleranslara rağmen, özel cihazlarda alınan balanslar, rotorların düzenli çalışmasını sağlar. Çalışma süresince 1. ve 2. loblar arasında hemen hemen temas sağlanırken, gövde ve loblar arasında oluşan odacıklara hava dolmasına sebep olur. Rotorların dönüşü esnasında toplanan gaz, yer değiştiren parçaların pozisyonuna göre taşınır. Her devirde rotorlar 6 odacık oluşturur. Bu sebeple Airblovv roots tipi blovverlerin hava debileri, çalışma hızlarına bağlıdır. Debi hız ile orantılı bir şekilde artar. Bu giriş- çıkış basınç farkından bağımsızdır.
 

ÜÇ LOBLU DİZAYNIN AVANTAJI

  • Çok hassas çalışma boşluklarında dizayn edilen rotor, 120° lik bir forma sahip olduğundan basınçtan doğan torsiyon ve kuvvetlere karşı 2 loblulardan daha mukavimdir.
  • Hava debisi daha stabil olduğundan titreşim ve gürültü azdır.
  • Çıkış basıncı, pompalama periyodunun sıklığı sebebiyle daha stabil ve bundan dolayı yatak ve dişlilerin daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
  • Debi ve basıncın daha stabil olması sebebiyle verimleri yükseltir.
  • Rotorların hassasiyeti CNC tezgahlarda işlenerek özel makinalarda dinamik balansı alınarak sağlanır.

 

as blower

 

 

 

TEKNİK ÇİZİM

AS BLOVVER

Benzer Ürünler

Biz Sizi Arayalım
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır. google-site-verification=Yad0F4z1LwtuA42onKEsS7oFLZqmI3_flTugni_Dwh4