Bir AKYOL kuruluşudur.

Yeni

Kett C130 Toz Beyazlık Ölçüm Cihazı

Kullanımı kolay olan bu cihaz birçok tozun beyazlığını ölçer. Örnekler arasında buğday ve pirinç unu, nişasta, kalsiyum karbonat, tuz, şeker ve farmasötik maddeler bulunur. Rekabet edebilen cihazlarda sıklıkla gereksinim duyulan numuneleri ön işleme tabi tutmadan doğru ölçüm yapılır. Bu, örnekleme ve hazırlık çalışması yerine ürün kalitesini artırmaya odaklanmanıza olanak tanıyan genel test döngüsünü önemli ölçüde azaltır.

İncelediğiniz ürün ile ilgili ayrıntı ve fiyat öğrenmek için 0212 244 21 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

VAR

Adet

Kett C130 Toz Beyazlık Ölçüm Cihazı


Kullanımı kolay olan bu cihaz birçok tozun beyazlığını ölçer. Örnekler arasında buğday ve pirinç unu, nişasta, kalsiyum karbonat, tuz, şeker ve farmasötik maddeler bulunur. Rekabet edebilen  cihazlarda sıklıkla gereksinim duyulan numuneleri ön işleme tabi tutmadan doğru ölçüm yapılır. Bu, örnekleme ve hazırlık çalışması yerine ürün kalitesini artırmaya odaklanmanıza olanak tanıyan genel test döngüsünü önemli ölçüde azaltır. 

kett c130 toz beyazlık ölçer

Yukarıda görmüş olduğunuz görselde C130 toz beyazlık ölçüm cihazı yapılan örnek bir ölçüm işlemi görülmektedir.

 

kett c130 toz beyazlık ölçer

Yukarıda görmüş olduğunuz görselde Kett C130 toz beyazlık ölçer cihazın numune haznesi görülmektedir.kett c130 toz beyazlık ölçer
 

Basit İşlem Aşama Sonuçları:

Bir numuneyi test etmek için, numune tabağını (kap) hazırlayınız ve numuneyi tepsiye koyunuz . Tepsiyi C130 cihazına itiniz ve ölçüm sadece iki saniye içinde tamamlanır. Sonuçlar, geniş entegre ekranda görüntülenir.

 

kett c130 toz beyazlık ölçer
    Numuneyi hazırlayınız.                       Numuneyi tepsiye yerleştiriniz.                Tepsiyi C130 cihazına itiniz.

 

Mükemmel Ölçüm Tutarlılığı

Ölçümler, 30 yılı aşkın tecrübelerimizi geliştirerek ve beyazlık ölçüm cihazları imalatı üzerine inşa ederek ışık yansıtma yöntemiyle yapılır. C130, endüstriyel standardımız olan C100 üzerinde önemli bir iyileştirme getirmiştir.

C130 hiçbir hareketli parçaya sahip değildir ve titreşime karşı dayanıklı olduğu gibi cihazın yönlendirilmesinden de bağımsızdır. Bu, üretim zemininde  kullanılmasına ve personelinize anında geri bildirim sağlamasına olanak sağlar. Entegre sıcaklık dengelemesi, tozun herhangi bir imalat ortamında işlemin herhangi bir aşamasında test edilmesine imkan verir. C130, ne zaman ayarlanması gerektiğini otomatik olarak algılar ve kullanıcıya bildirimde bulunur.


C100 Üzerindeki Yenilikler

C130'un , yerini alan C100'ün yarısı kadar taban alanı vardır . Buna ek olarak, güç tüketimi% 59 oranında azaltıldı, ki bu onu tamamen eko-bilinçli bir karar haline getirmiştir.
Kett,, parçalar ve işçilik üzerinde tam bir yıllık üretici garantisi ile C130 sistemlerinin arkasında duruyor. Kett'in güvenilirliği ve dayanıklılığı, ölçüm cihazlarımızı kalibre etme ve doğrulama hususunda zaman kaybetmek yerine ürün kalitenizi artırmaya  odaklanmanızı sağlar. Kett, pirinç ölçüm cihazlarında dünya çapında lider olarak tanınmaktadır. Neredeyse 60 yıllık tasarım ve imalat mükemmelliği ile, C130, tüm Kett cihazları gibi diğerlerinin karara vardığı standarttır.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Model C130
Ölçüm Aralığı 5.0-120.0
Ölçüm Metodu Yansıtmalı
Ölçüm Süresi 2 saniye
Ölçüm Değeri Beyazlık
Işık Kaynağı LED
Çözünürlük 0.1
Kalibrasyonlar 10 (fabrikadaki 1 adet dahil)
Fonksiyonlar Kalibrasyon eğrisi , Hassasiyet ayarı bildirimi , ortalama , yazıcı çıktılı
Numune Büyüklüğü Yaklaşık 5.5g (nişasta)
Hassasiyet +/- 0.1%
Ortam Çalışma Sıcaklığı 5-40°C
Ortam Çalışma Nemi 0-85% RH (yoğunlaşmasız)
Güç Kaynağı 100-240VAC
Enerji Tüketimi 16W Max, 4W Ortalama
Ekran Tipi Florasan tüpü
Harici Çıkışlar RS232C, Yazıcı çıktısı
Pakete Dahil Aksesuarlar Standart beyazlık kabı, numune tabağı (5), numune tabağı tutucusu,
spatula kaşık, körüklü fırça, cam silici, yedek sigorta, güç kablosu ve adaptörü,
kullanım kılavuzu, numune alma kılavuzu
Ebatlar 375 x 250 x 220 mm
Ağırlık 7/10 kg

Benzer Ürünler

Biz Sizi Arayalım
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.