Bir AKYOL kuruluşudur.

Yeni

Kett C600 Pirinç Beyazlık Ölçüm Cihazı

Kett C600 pirinç beyazlığı ölçüm cihazı; işlem sonunda pirincin son aşamadaki durumunu değerlendirmek amacıyla tasarlanmıştır. C600 ürün işleme esnasında ve sonrasında pirincin işlenme derecesini vererek daha iyi verimlerde standart bir ürün elde edebilme olanağı sunar.

İncelediğiniz ürün ile ilgili ayrıntı ve fiyat öğrenmek için 0212 244 21 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

VAR

Adet

Kett C600 Pirinç Beyazlık Ölçüm Cihazı


Kett C600 pirinç beyazlığı ölçüm cihazı; işlem sonunda pirincin son aşamadaki durumunu değerlendirmek amacıyla tasarlanmıştır. C600 ürün işleme esnasında ve sonrasında pirincin işlenme derecesini vererek daha iyi verimlerde standart bir ürün elde edebilme olanağı sunar. 

kett c600
 

Nasıl Ölçüm Yapılır ?

• Numune Kabını düz bir yüzeye koyun. Numune tabağını takın.
• Daha sonra ürün dökme hunisini, numune tabağının üstüne koyun.
• Numene bardağına pirinç koyun ve ürün dökme hunisinden ürünü dökmeye başlayın. Pirinç taşıncaya kadar doldurun. Dikkat!!! Ürün bardağı sadece pirinç için tasarlanmıştır, başka ürünler için kullanmayınız.
• Ürün dökme hunisini kaldırın ve ürün kabının kapağını sıkıca kapatın. (Not: Yukarıda tarif edilen işlemleri sırasıyla takip ederseniz, insan hatasından kaynaklanan ölçüm hatalarını da ortadan kaldırmış olursunuz. Numune kabını düzgün hazırlamadığınız takdirde hiçbir zaman doğru sonuca ulaşamazsınız.)
• Kartuşun doğru yönde olduğuna dikkat edin. Kartuşu cihaza sonuna kadar boşluk kalmayacak şekilde sokun.
• Makinede ölçümlerinize başladığınızda, ekranda kaç kere ölçüm yaptığınızı ve ölçüm değerini görebilirsiniz.

 

Kalibrasyon ve Avaraj Alma

• 2-9 adet arası ölçüm yaparsanız bu ölçümlerin ortalamasını da alabilirsiniz. Bunun için cihazın üzerinde bulunan AVG tuşuna basmanız yeterli. Ortalamasını aldıktan sonra,daha önce yaptığınız ölçüm oranları sıfırlanır. Bundan sonra yapacağınız ilk ölçüm birinci ölçüm olarak algılanır.
• Hassasiyet Kalibrasyonu Makinede uzun bir süre ölçüm yaptıktan sonra, cihazın hassasiyet ayarlarını tekrar kalibre etmek gerekebilir. Bu yüzden belli zamanlarda cihazın hassasiyet seviyesini kontrol etmeniz gerekmektedir. Hassasiyeti ölçmek için kartuşu (C600-01) makineye boş olarak takın ve boş halde ölçüm yapın. Eğer ki ekranda çıkan değer ile kartuş üzerinde olan değer tutmuyorsa cihazınızın hassasiyet ayarına ihtiyacı var demektir. Bunun için Kartuş makineye takılıyken STD tuşuna basın. Hassasiyet ayarını otomatik olarak yapacaktır.


kett c600 pirinç beyazlık ölçer

 

kett c600 pirinç beyazlık ölçer

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Ölçüm Metodu Yansıtmalı ölçüm
Ölçülebilen Ürünler Glütensiz Parlatılmış Pirinç, Glütensiz Esmer Pirinç, Glütensiz Yıkanmış pirinç, Glütenli Parlatılmış Pirinç,
Glütenli Esmer Pirinç, Glütenli Yıkanmış Pirinç.
Ölçüm Aralığı 5.0 – 69.9
Ölçülen Beyazlık
Çözünürlük 0.1
Ekran Tipi Florasan ışıklı
Işık Mavi LED
Kullanılabilir Isı ve Rutubet Aralığı Isı: 5-40 derece, Nem: %30-%85
Maksimum Güç Kullanımı 35W (100V), 60W (240V)
Fonksyonlar Ortalama alır, printer çıkışı mevcut
Aksesuarlar Numune kabı, Numune tabağı, Beyazlık tabağı, Numune bardağı, Makine kılıfı, bez, sünger, sigorta,
elektrik bağlantı kabloları, Kullanım kılavuzu, adaptör
Harici Çıkış RS-232C
Ağırlık 5 Kg
Ebatlar 290 x 295 x 185 mm
Güç Kaynağı 100-240 V (50/60 Hz)

Benzer Ürünler

Biz Sizi Arayalım
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır. google-site-verification=Yad0F4z1LwtuA42onKEsS7oFLZqmI3_flTugni_Dwh4