Bir AKYOL kuruluşudur.

Yeni
Loyka
Loyka

6017-8 Ayarlanabilir Işık Seviyeli Masaüstü Büyüteç (5X)

Masaya mengene ile bağlanarak kullanılan 6017-8 5X mercekli ışıklı büyüteç; evde, ofiste, sağlık ve bakım sektöründe ve çeşitli birçok sektörde kullanılan, kuvvetli led ışığı mükemmele yakın bir görüntü sunan, çıplak gözle görülmesi zor ve ince işlerde kolaylıkla kullanılabilen ledli büyüteçtir.

İncelediğiniz ürün ile ilgili ayrıntı ve fiyat öğrenmek için 0212 244 21 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

VAR

Adet

6017-8 Ayarlanabilir Işık Seviyeli Masaüstü Büyüteç
(5X Mercekli)


Masaya mengene ile bağlanarak kullanılan 6017-8 5X mercekli ışıklı büyüteç; evde, ofiste, sağlık ve bakım sektöründe ve çeşitli birçok sektörde kullanılan, kuvvetli led ışığı mükemmele yakın bir görüntü sunan, çıplak gözle görülmesi zor ve ince işlerde kolaylıkla kullanılabilen ledli büyüteçtir.

 

6017-8 5x mercekli büyüteç
Büyüteç üzerindeki DOKUNMATİK BUTONLAR sayesinde led ışık seviyesi kademeli olarak ayarlanabilmektedir. 


 

• 6017-8 masaüstü ledli büyüteç; sıklıkla evlerde, ofislerde, ince işlerde kullanılabilen, cilt bakımı yapan güzellik salonlarının, altın gümüş işlemesi yapanların, elektronik devreler üzerinde çalışanların, kıymetli maden işlemesi ile uğraşan ustaların, terzilerin, hobi olarak el işi ile uğraşan kişilerin, kısacası ince iş yapan tüm kişilerin kullanması gereken ışıklı büyüteçtir. 
• Ayarlanabilir ışık özellikli bu büyüteç; mengeneli bağlantı aparatı ile masa ve sedye gibi yerlere bağlanarak kolaylıkla kullanılabilir. 
• Büyüteç üzerinde takılı halde bulunan 12.7 cm çapında (5 inch' lik) cam lensi sayesinde rahat bir görüş imkanı sağlanmıştır.
• 6017-8 büyüteçin üzerindeki dahili smd ledler sayesinde daha keskin görüş elde edilir.
• Büyüteç aydınlatma mekanizması üzerinde 90 adet led bulunmaktadır. Bu ışık seviyesi inceleme yaparken çok net bir görüntüleme almanızı sağlamaktadır. 
• Büyütecin üzerindeki dokunmatik butonlar ile ledlerin IŞIK SEVİYESİ 5 kademeli olarak istenildiği seviyede kısılıp açılabilmektedir. Bazı durumlarda bakım yapılan kişiyi yüksek ışık seviyesi rahatsız ettiği için; ışık seviyesi azaltılıp arttırılabilme özelliği çok kullanılmaktadır.
• Akrobat kolları sayesinde istenilen görüş açısına göre büyüteçin pozisyonu ayarlanabilir. Büyüteçin akrobat kollarının ayarlanması için çok az bir kuvvet uygulama yeterlidir. Yapısındaki hassas yaylar sayesinde büyüteçe şık bir hareket imkanı sağlanmıştır. 
• Büyüteçi kullanmadığınız zamanlarda lensin zarar görmemesi için kapağı bulunmaktadır.
• Büyüteci satın aldığınızda karton kutusunun içerisinde korunaklı strafor kutu içerisinde tarafınıza gönderilmektedir. Kargoda hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır.
 

büyütecin kullanım alanları

 

LED ekranlı büyüteç

• Işık miktarı istenildiği gibi ayarlanabildiği için; bu 6017-8 ışıklı büyüteç, güzellik ve bakım salonları tarafından oldukça tercih edilen bir modeldir.
• Bakım yapılan kişiyi yüksek ışık seviyesi rahatsız ettiği için; ışık seviyesi istenildiği şekilde azaltılıp arttırılabilmektedir.

 

ayarlanabilir ışık seviyeli büyüteç

 

LED ışıklı büyüteç mıodeli

 

LED ışıklı büyüteç mıodeli

 

Loyka 6017-8 5X

 

led ışıklı masaüstü büyüteç

 

masaüstü büyüteç modeli

 

masaüstü büyüteç modeli

 

5x mercekli masaüstü büyüteç

 

5x lensli masaüstü büyüteç

 

6017-8 lens değişimi

 

6017-8 led ışıklı büyüteç

 

6017-8 masaüstü büyüteç

 

6017-8 masaüstü büyüteç

 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Lens Boyutu 5 inch / 12.7 cm
Yakınlaştırma 5X
Lens Malzemesi Cam
Işık 90 adet Led ışık kaynağı (Işık Seviyesi Ayarlanabilmektedir)
Renk Beyaz
Kullanım Şekli Gözle görülmesi zor veya hata doğabilecek el işlerinde, güzellik salonlarında, terzilerde, evlerde hobi işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır
Paket Kapsamı 6017-8 büyüteç, Mengeneli masa bağlantı parçası

Benzer Ürünler

Biz Sizi Arayalım
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.