Bir AKYOL kuruluşudur.

Yeni

PFS 600 Tam Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası 60 cm

PFS-600 poşet yapıştırma makinası; maksimum 60 cm uzunluğundaki yüksek hacimli paketlerin yapıştırılmasında daha sağlam ve sızdırmaz sonuçlar almak için kullanılan tam otomatik poşet yapıştırma makinasıdır.

İncelediğiniz ürün ile ilgili ayrıntı ve fiyat öğrenmek için 0212 244 21 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

VAR

Adet

PFS 600 Tam Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası

 

PFS-600 poşet yapıştırma makinası; maksimum 60 cm uzunluğundaki yüksek hacimli paketlerin yapıştırılmasında daha sağlam ve sızdırmaz sonuçlar almak için kullanılan tam otomatik poşet yapıştırma makinasıdır.

 

60 cm poşet yapıştırma makinası

 

  • Ayak basmalı poşet yapıştırma makinalarının en büyük özelliği işlemi yaparken iki elinizin de serbest kalmasını sağlaması ve yaptığınız işlemlerin daha sağlam ve güvenilir olmasını sağlamasıdır.
  • Otomatik ve manuel olmak üzere iki farklı şekilde kullanabilirsiniz.
  • MANUEL modunda iken makinenin pedalına bir kere bastığınızda en uygun yapıştırma kuvvetini uygulayarak cihaz bir kere yapıştırma işlemi yapılacaktır. Bir sonraki yapıştırma işlemi için tekrar pedalına basmanız gerekecektir.

 

60 cm otomatik poşet yapıştırma

 

  • OTOMATİK modunda ise cihazın kontrol panelindeki dijital ekrandan hangi sıklıkla yapıştırma işlemini yapacağını seçebilir ve siz hiç müdahale etmeden otomatik olarak cihazın ard arda yapıştırma işlemini yapmasını sağlayabilirsiniz.
  • Diğer ayaklı yapıştırma makinelerinden farklı olarak; yapıştırma kuvvetini kullanan kişi kendi uygulamadığı için, her zaman en doğru ve standart yapıştırma işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.

 

poşet yapıştırma makinası

 

 

ÜRÜN TANITIM VİDEOSU

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Yapıştırma Uzunluğu 60 cm
Yapıştırma Genişliği 5 mm
Mühürleme Uzunluğu 5mm(E) x 600mm(B)
Mühürleme Malzemesi PE.PP.LDPE.PVC
Ebatları 80 x 55 x 25 cm
Ağırlık 30 kg
Güç Kaynağı 220V Şehir Elektriği

Benzer Ürünler

Biz Sizi Arayalım
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır. google-site-verification=Yad0F4z1LwtuA42onKEsS7oFLZqmI3_flTugni_Dwh4